Štěňata - Puppies - Welpen - Chiots

VRH "C" APEIRON

1.1.2017 se narodilo 5 krásných štěňat: 2 fenky a 3 psi z opakovaného spojení vrhu A.

Great Hope Carcassonne Tolugo "GREJDY" a Hank´s Daddy Blues de L' Oree des Charmois " DADDY"

Rodokmen a interaktivní  info o výstavách, sourozencích a potomcích otce:

www.ismecka.cz/pes/hank-s-daddy-blues-de-l-oree-des-charmois-lof-32439

Všechna prťata jsou černá s pálením a bílými znaky, životaschopná a náramě čilá. 1 fenka je s přirozeně dlouhým ocáskem, 2. je po tatínkovi bez ocásku (NBT). 2 pejskové jsou rovněž bez ocásku, jeden je s přirozeně krátkým, ale s předokladem nestandardního vybarvení. Štěňátka jsou odchovávána v bytě, ale budou otužilá, zvyklá na granule i masko, s několikerým odčervením, prvovakcinací, čipem, pasem, vyšetřením na DOV a kupní smlouvou, náležitě vymazlená.

Je zde předpoklad pro sporty, chov i výstavy. Spojení rodičů garantuje nepříbuznost na většinu psů v ČR, genetické testy pak zaručují vhodnost ke spojení s jakýmikoliv jedinci. Přednostmi bude sytý pigment, bohaté osrstění, pevná kostra, výrazné hlavy s menšími oušky.

Už teď je jasné, že to nebudou žádní drobečkové, ani ufňukánkové.

Pokud není uvedeno jinak, jsou štěňátka volná. Zamluvení znamená, že se o výběru jedince teprve jedná a až po rezervaci je jejich ,,nedostupnost" definitivní.

Rezervační poplatek činí 2000,- Kč a pokud zájemce od koupě odstoupí, slouží k pokrytí dalších nutných výdajů. Ohlášené návštěvy (v době odchovu bez vlastních pejsků)  jsou u nás vítány, jen je nutné respektovat 3 týdny věku štěňat s ohledem na možné nákazy).

Využijte možnost prohlídky štěňátek prostřednictvím Skype:    apeiron45

Po předchozí domluvě Vás ráda uvítám k nezávazné návštěvě.

Fotogalerie: ŠTĚNATA 3 týdny